Foto

20170705_095638462_iOS.jpg

Úklid obce aneb brigáda

Rozdělování úkolů

 

V sobotu, 18.4.2015 se konal úklid naší obce.Sešli jsme se ve velkém počtu (24 osob) .Zapojili se jak zkušení "matadoři", tak malé děti, prostě měli jsme zástupce všech věkových skupin...

Sešli jsme se ráno v osm hodin u kapličky na návsi.Hned jsem si rozdělili úkoly, kdo bude co dělat a rozutekli se domů pro potřebné náčiní.Každý přinesl co potřeboval a proto jsme se vrhli bez průtahů do našich prací.Rozdělili jsme se na party a za chvíli již nebylo slyšet žádné povídání, všichni se začali věnovat svým úkolům a bylo slyšet jen zvuk lopat, ručního nářadí a jiných pomocníků jako motorových pil a velké "motorizace".

Čas ubíhal a krátce před polednem jsme se potkali všichni na návsi, abychom se "pokochali" výsledky naší práce u malého občerstvení.Myslím že nikdo nebyl nespokojen s výsledkem naší práce a již nyní jsme se shodli co budeme dělat příště, abychom naši vesničku ještě více zkrášlili..

Během akce jsme zametli silnice po celé vsi, vyčistili strouhy, prořezali porosty ve vsi a spoustu jiných věcí.

Možná jediným nedostatkem byla nepřítomnost přislíbené plošiny pro výškové práce (prořezání větví atd.), ale všichni pevně doufáme , že v nejbližší době bude tato skutečnost napravena.

Všem kteří se zúčastnili patří velké díky!

Fotografie z akce naleznete v sekci Galerie

Nemáte dostatečná práva pro vkládání komentářů!

Dobré dopoledne, dnes je úterý 3.10.2023 10:00

Dnes má svátek Bohumil, zítra František

Uživatel

Přihlaste se prosím