Foto

20170705_095409295_iOS.jpg
 • Situace okolo kulturního domu

  V poslední době se stále častěji setkáváme s dotazy ohledně situace okolo kulturního domu, zejména "hospody".Dovolte nám proto v krátkosti shrnout veškeré informace které jsou k dispozici.

  Současný nájemce podal podal výpověď nájemní smlouvy a nyní běží tříměsíční výpovědní lhůta, která by tedy měla skončit k poslednímu březnovému dni tohoto roku.Od 1.4. je tedy kulturní dům k dispozici potenciálním zájemcům o pronájem. Podmínky a detailní informace si můžete přečíst zde.

  Číst dál...  
 • Tříkrálová sbírka 2019

  Dnes, 6.1.2019, jsme mohli i u nás ve Strýčkovech přivítat skupinku koledníků v rámci Tříkrálové sbírky, oficiální dobrovolnické akce pořádané Charitou Česká Republika.Více o sbírce zde.

   

   

   

   

   

   
 • PF 2019

   
 • Pronájem KD

  Město Rožmitál pod Třemšínem vydalo oznámení o záměru pronájmu nebytových prostor v budově kulturního domu ve Strýčkovech, restaurace a sál.

  více v přiloženém dokumentu

   

   
 • Veselé vánoce

  Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků 

   
 • Poděkování

  Dne 13.12.2018 při příležitosti schůze Osadního výboru došlo k slavnostnímu poděkování a ocenění práce dlouholetého člena pana Ladislava Macha.

  Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat panu Machovi za jeho zásluhy a práci, kterou po dlouhá léta vykonával pro Osadní výbor. 

  Osadní výbor Strýčkovy

   
 • Volby do OV

  Dne 8.12.2018 se uskuteční volby do Osadního výboru Strýčkovy.

  Hlasování proběhne 8.12. v době od 13 do 17 hodin ve volební místnosti (místní knihovna) v kulturním domě ve Strýčkovech.

  K volbě je zapotřebí předložit občanský průkaz nebo platný cestovní pas.Do osadního výboru může volit občan, který  je ve Strýčkovech přihlášen k trvalému pobytu a dosáhl v den voleb nejméně 18 let.

   

Zápis 18.4.2017

Zápis za schůze osadního výboru Strýčkovy

konané  dne 18. 4. 2017

-------------------------------------------------------------------------

 

Přítomni: Václav Šedivý,Luděk Novotný,Martin Šlambor,Ladislav Mach,Marie Šedivá

Schůzi  zahájil a řídil Václav Šedivý.

 

Program schůze :

 

 1. Příprava oslav – 650 let obce Strýčkovy  -  napsání žádosti o  potřebné Kč na oslavu. Setkání se starostou MěÚ Rožmitál p/Tř se uskuteční  19.4.2017 v 16 hod, zúčastní se V. Šedivý a Martin Šlambor – na schůzce se upřesní program oslav, žádosti o potřebné Kč na oslavu,  SDH Strýčkovy – sponzorské dary, správný název akce – kdo pořádá…atd.  

 

 

       

                                                                     

 

Příští schůze  23. 4. 2017 ve 19 hod.

 

                        

Nemáte dostatečná práva pro vkládání komentářů!

Dobrý podvečer, dnes je úterý 19.3.2019 19:50

Dnes má svátek Josef, zítra Světlana

Uživatel

Přihlaste se prosím